Poniedziałek, 16 Maja 2016

W piątek finał XII Edycji Powiatowej Gimnazjalnej Ligi Piłki Siatkowej!

W najbliższy piątek 20 maja w Sierakowicach na sali lokalnego gimnazjum odbędzie się ostatnia finałowa kolejka Ligi Gimnazjalnej. Organizatorem tego dużego przedsięwzięcia na skalę powiatu jest Klub Sportowy BAT Sierakowice.

Po ponad półrocznych zmaganiach XII edycja Powiatowej Gimnazjalnej Ligi Piłki Siatkowej dobiega końca. W tym sezonie w rozgrywkach wzięło udział 12 ekip żeńskich z największych gimnazjów naszego powiatu. Rozegrano prawie siedemdziesiąt spotkań, w rozgrywkach uczestniczyło aktywnie ponad 150 zawodniczek. W najbliższy piątek na hali sportowej Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach odbędzie się ostatnia, finałowa kolejka. Najwięcej emocji zapowiada się w meczu obu drużyn ze Stężycy, które mają na koncie komplet zwycięstw i wyłonią mistrza ligi sposród siebie. Zapraszamy do kibicowania!