Otwierać nowy gabinet czy nie otwierać?
klinika@ks-bat.pl

Otwierać nowy gabinet czy nie otwierać?

deweloper wiśniewscy Coraz dłużej czeka się na wizytę u stomatologa na NFZ, a w przypadku zębów zwlekanie z wizytą często bywa niemożliwe. To bez wątpienia jeden z powodów, dla którego coraz więcej osób woli skorzystać z usług prywatnego gabinetu dentystycznego. Warto również zauważyć, że niepubliczne zakłady stomatologiczne mają znacznie bogatszą ofertę, m.in. mnóstwo zabiegów estetycznych, które nie tylko gwarantują piękny uśmiech, ale i pozytywnie wpływają na zdrowie jamy ustnej. W związku z tym, ostatnio wpadł mi do głowy nietypowy pomysł, aby otworzyć nowy gabinet dentystyczny w Ząbkach!

To przedsięwzięcie wymaga dokładnego przemyślenia, nie tylko pod względem stricte praktyki lekarskiej, ale również samego miejsca dla takiego gabinetu. Wszak, aby otworzyć takie miejsce, niezbędne jest posiadanie nie tylko urządzeń dentystycznych, ale i odpowiednich pomieszczeń. Ważne jest także umiejscowienie lokalu. Ząbki to miasto, które stale się rozwija. Otworzenie tam działalności z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie brakuje tam nowych osiedli, a szczególnie atrakcyjną okolicą wydaje się być ul. Powstańców. Myślę, że wynajęcie lokalu właśnie tam na osiedlu dewelopera Wiśniewscy, może być najlepszym rozwiązaniem dla nowego gabinetu stomatologicznego.

We wspomnianej okolicy Ząbek powstało przede wszystkim mnóstwo nowych mieszkań od dewelopera, które z pewnością wypełnią się niebawem lokatorami, a więc potencjalnymi klientami dla mojej inwestycji. Ponadto – jak wspominałam wcześniej – ul. Powstańców jest niezwykle obiecująca, nie tylko przez nowe mieszkania. Oferuje doskonały dojazd ze wszystkich części miasta, a co za tym idzie – lista moich przyszłych pacjentów znacząco się rozrasta. Ważnym aspektem jest także fakt, że nowe osiedle w Ząbkach nie posiada jeszcze gabinetu stomatologicznego, a w związku z tym nie muszę martwić się o konkurencję w tamtym regionie.

Wynajęcie lokalu u Wiśniewskich ma jeszcze jeden, bardzo ważny dla początkującego przedsiębiorcy atut. Wspomniany deweloper proponuje bardzo konkurencyjne ceny, dzięki czemu rozpoczęcie swojego biznesu jest znacznie łatwiejsze. Dodając do tego obiecującą lokalizację w rozrastającej się dzielnicy, która zachwyca nie tylko możliwościami, ale i estetyką, otworzenie gabinetu dentystycznego w Ząbkach to pomysł fantastyczny!