Eurodental w Olsztynie stawia na Implanty
klinika@ks-bat.pl

Eurodental w Olsztynie stawia na Implanty

implanty olsztyn Implanty zębowe to specjalne uzupełnienia, które pozwalają pozbyć się zarówno pojedynczych ubytków, jak i większych braków w łukach zębowych. Eurodental, przychodnia stomatologiczna w Olsztynie, zajmuje się profesjonalnym ich wszczepianiem, korzystając przy tym z nowoczesnego sprzętu i materiałów renomowanych firm, m.in. DENTIUM. Klinika dysponuje również piezoelektrycznym aparatem do zabiegów mikrochirurgicznych, dzięki czemu każde leczenie jest precyzyjne, a gojenie ran przebiega szybko, bez komplikacji. 

Dlaczego warto zdecydować się na implanty zębowe? Przede wszystkim są one znacznie praktyczniejsze od tradycyjnych protez, dzięki czemu nie wywołują dyskomfortu u pacjenta. Ich największym atutami są naturalny wygląd, nietuzinkowa trwałość oraz łatwa pielęgnacja. Implanty zapewniają pełną funkcjonalnością i przeciwdziałają zanikowi kości. To doskonała alternatywa dla osób, które straciły jeden lub więcej zębów stałych! 
Zachęcamy do konsultacji z lekarzem z przychodni Eurodental. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z każdej wizyty i efektów leczenia!