Podjęcie współpracy z kliniką
klinika@ks-bat.pl

Podjęcie współpracy z kliniką

dentysta pruszków

Mamy przyjemność ogłosić, że Klinika Stomatologiczna BAT podjęła współpracę z placówkami stomatologicznymi, działającymi na terenie Wołomina i Pruszkowa. Zakres usług gabinetów dentystycznych obejmuje m.in. profesjonalne leczenie zachowawcze, protetyczne, ortodontyczne i chirurgiczne pacjentów w każdym wieku.

Zabiegi oferowane przez obie kliniki charakteryzują się najwyższym standardem. Każdy nasz dentysta posiada wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę, uzupełnioną o najnowsze metody leczenia stomatologicznego. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i technologie, wszystkie zgodne z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Dzięki temu wszystkie nasze placówki są w stanie spełnić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego pacjenta.

Oprócz fachowej opieki medycznej, zapewniamy również leczenie w przyjaznej atmosferze. Każdy dentysta kliki jest również świetnym stomatologiem. Staramy się, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Oferowane przez nas zabiegi są bezbolesne i bezstresowy, a każdy mały pacjent otrzymuje za odwagę drobną nagrodę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych klinik!