Piękny uśmiech przed ślubem – 3 zabiegi dla Panny Młodej
klinika@ks-bat.pl

Piękny uśmiech przed ślubem – 3 zabiegi dla Panny Młodej

Zabiegi dentystyczne przed ślubem

W dniu ślubu każda Panna Młoda chce wyglądać olśniewająco. Właśnie w tym celu rezerwuje stylistkę paznokci, kosmetyczkę, makijażystkę, fryzjerkę, wybiera piękną suknię ślubną, welon i biżuterię. Poza wszystkimi tymi elementami, przed ślubem warto zadbać też o piękny uśmiech. W tym celu można się poddać kilku zabiegom z zakresu stomatologii estetycznej. Dla przyszłych Panien Młodych mamy nawet w naszym gabinecie atrakcyjna promocję: -10% na wybrane zabiegi!


Zabiegi stomatologiczne przed ślubem


Uśmiech to jeden z ważniejszych elementów dnia ślubu. To nim będziesz olśniewać gości i to on zostanie uwieczniony na filmach i zdjęciach. Zadbaj o to, aby był piękny i abyś mogła szczerze i z pewnością siebie pokazywać go jak najczęściej w tym dniu. W naszym gabinecie stomatologicznym możesz wykonać następujące zabiegi:


  1. Skaling i piaskowanie zębów – czyli usuwanie z zębów osadu nazębnego oraz kamienia. Taki zabieg umożliwia pozbycie się nieestetycznych, żółtawych nalotów, daje delikatny efekt wybielenia i poprawia wygląd oraz kondycję dziąseł. Skaling i piaskowanie dają nie tylko pozytywne efekty estetyczne, ale również zdrowotne, więc warto je regularnie wykonywać nawet bez tak ważnych okazji jak ślub.
  2. Wybielanie zębów metodą laserową – zęby będą jaśniejsze o kilka tonów w zaledwie 1,5 godziny. Oczywiście aby efekt się utrzymał, należy po zabiegu przestrzegać określonych zaleceń (np. nie pić kawy, herbaty, wina, nie palić papierosów itp.). Dzięki wybielaniu zębów można uniknąć efektu żółtego uśmiechu przy śnieżnobiałej sukni ślubnej. Zresztą, nawet jeśli wybrałaś suknię ślubną w innym kolorze (np. w salonie sukien ślubnych w Łodzi są dostępne suknie w kolorze ecru, kremowym, bladoróżowym, błękitnym), to i tak warto zadbać o śnieżnobiałe zęby, aby były Twoją naturalną ozdobą.
  3. Wymiana starych wypełnień – jeśli masz stare plomby w szarym lub żółtym odcieniu, warto wymienić je na nowe, białe, lepiej pasujące do koloru Twoich zębów.


Wszystkie powyższe zabiegi Pannom Młodym oferujemy w promocyjnej cenie. Ponadto zachęcamy do skorzystania z naszej oferty nakładania licówek, zwłaszcza na przednie zęby. Te cienkie porcelanowe płytki pozwalają wyregulować kształt zębów – uśmiech jest biały, równy i estetyczny. Temu zabiegowi warto poddać się już na kilka tygodni przed ślubem. O możliwości założenia licówek zawsze decyduje stomatolog.


Jeśli jesteś zainteresowana którymś z powyższych zabiegów, skontaktuj się z nami. Zadbaj o kondycję i wygląd zębów, aby Twój uśmiech w dniu ślubu był zarówno piękny, jak i zdrowy!